1% dla Szkoły

 1 procent

Zbliża się okres rozliczeń podatkowych. Zwracamy sie jak w ubiegłych latach o wspomożenie nas przez przekazanie 1% podatku Na STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE "MAŁOPOLSKA" KRS: 0000052078 z dopiskiem dla Zespołu Szkół  Mechanicznych nr 2.  Wszystkim, zarówno zdecydowanym jak i niezdecydowanym podajemy szczegółowe dane do wpisania w rozliczeniu  rocznym PIT.

Jak wypełnić PIT:

1. Nazwa: STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE "MAŁOPOLSKA"

2. Numer KRS: 0000052078

3. Wpisz we właściwą rubrykę nazwę placówki, dla której przeznaczasz odpis - Zespół Szkół  Mechanicznych nr 2

spomocy szkole

Więcej informacji o stowarzyszeniu. http://www.spsm.edu.pl/

Wygraliśmy :)

W dniu 29.11.2016  zakończył się konkurs Dziennika Polskiego na najlepszą szkołę i najlepszego nauczyciela w Małopolsce. Zwyciężyliśmy wspólnie! Dziękujemy wszystkim (uczniom, nauczycielom, wychowawcom, dyrekcji, pracownikom szkoły, znajomym, znajomym znajomych), którzy przyczynili się do naszego wspólnego zwycięstwa, którzy głosowali i zbierali kupony z przekonaniem, że oddają głos na szkołę oraz nauczyciela z klasą i sercem.

ZSM2GT1

Wyniki ewaluacji przeprowadzonej w Technikum

Przedstawiamy wyniki ewaluacji przeprowadzonej w naszym Technikum

Raport z ewaluacji

Pracownie samochodowe w ZSM nr 2

Pracownie jakich w Krakowie jeszcze nie było.

Uroczyste_otwarcie Cztery nowoczesne pracownie samochodowe zostały otwarte w Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie, w dniu 26.01.2012 są to: pracownia naprawy pojazdów samochodowych, pracownia diagnostyczna, pracownia badawcza silników spalinowych, pracownia elektrotechniki i elektroniki pojazdów samochodowych. Są one wyposażone między innymi w urządzenia do diagnostyki zawieszenia, silników spalinowych, systemów elektronicznych i cyfrowych. Równocześnie szkoła została wyposażona w kompletną linię diagnostyki pojazdów samochodowych. ZSM nr 2 został dzięki temu najlepiej i najnowocześniej wyposażoną szkołą kształcącą w zawodach technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych oraz elektromechanik pojazdów samochodowych. Pracownie służyć będą kształceniu młodzieży, dając jej świetne przygotowanie do wykonywania zawodów poszukiwanych na rynku pracy i dobrze wynagradzanych. Koszty projektu wyniosły 1 334 000,00 zł. Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Poniżej 3 filmy z otwarcia pracowni
Opracowanie i montaż filmów: Pan Stanisław Paruch - serdecznie dziękujemy :)

Pracownia elektrotechniki i elektroniki samochodowej

Pracownia diagnostyki samochodowej

Pracownia silników