targiJak co roku z niecierpliwością czekaliśmy na listopadowy Festiwal Hair Fair & Beauty Fair. Tegoroczna edycja była jubileuszową, ponieważ festiwal ma już 15 lat. W ciągu tych  lat impreza stała się jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie fryzjerskim w Polsce, najważniejszą i najbardziej atrakcyjną sceną, na której goszczą największe gwiazdy polskiego i światowego fryzjerstwa. Grupa uczniów, kształcących się w zawodzie fryzjer oraz technik usług fryzjerskich naszej szkoły wraz z opiekunami była uczestnikiem tego świetnie przygotowanego wydarzenia. Duże wrażenie wywarła na nas główna gwiazda festiwalu reprezentująca markę Subtil- wybitny stylista i kreator mody fryzjerskiej  Jean Marie Cantreras, któremu asystował Fabryce Parra. Niemniej ciekawie i oryginalnie zaprezentowali się znakomici polscy styliści: Maciej Maniewski, Anna Ptak i Jakub Ziemiński, Robert Wypych, Wojciech Zieliński. Dla nas dużą atrakcją były też bezpośrednie spotkania z naszymi fryzjerskimi idolami: Tomaszem Schmidtem, Andrzejem Wierzbickim, Maciejem Maniewskim, z którymi mieliśmy okazję sfotografować się. Mogliśmy zapoznać się nie tylko z trendami mody ale też z nowymi technikami i technologiami fryzjerskimi. Bieżący rok był rekordowy pod względem liczby wystawców- ponad 120, którzy chcieli zaprezentować najlepsze i najnowsze produkty przeznaczone do salonów fryzjerskich. Każdy z nas znalazł dla siebie coś atrakcyjnego, wyjątkowego. Wyjazd ten przyniósł nam dużo radości, satysfakcji i niezapomnianych wrażeń.