questions

 

KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW - edycja IV 2018
Data wydarzenia Nazwa wydarzenia Miejsce Godzina
5 marca 2018 r. Nowoczesne techniki koloryzacji włosów. Lekcja pokazowa z matematyki - Tangram, czyli chińskie łamigówki. Kupowanie żywności. Zajęcia w pracowni silników, obróbka diagnostyczna. Warsztaty stylizacji fryzur.  Szkoła - sale lekcyjne 312,123. Warsztaty szkolne - hala mechaniczno - diagnostyczna. Pracownia fryzjerska. 9.00-13.00
6 marca 2018 r. Pracownia napraw- pomiar ciśnienia oleju w ciągniku.Pracownia napraw - obsługa akumlatora. Komputerowe projektowanie fryzur. Techniki zaplatania włosów. Szkoła - sala lekcyjna 209. Warsztaty szkolne - hala mechaniczno - diagnostyczna. Pracownia fryzjerska. 9.10 - 13.00
7 marca 2018 r. Dziewczyny w logistyce -kompetentna i przywódcza kobieta! Ustawienie świateł przyrządem optycznym. Techniki ondulacji żelazkowej. Komputerowe projektowanie fryzur. Lekcja pokazowa - niemiecki da się lubić. Szkoła - sala lekcyjna 17. Warsztaty szkolne - hala mechaniczno - diagnostyczna. Pracownia fryzjerska. 9.30 - 13.00
8 marca 2018 r. Geometria kół przyrządem laserowym. Warsztaty stylizacji fryzur. Konkurs na najlepszego strzelca ASG. Quiz wiedzy o fryzjerstwie. Szkoła - sala gimnastyczna. Warsztaty szkolne - hala mechaniczno - diagnostyczna. Pracownia fryzjerska. 9.30 - 13.00
9 marca 2018 r. Techniki zaplatania włosów. Quiz wiedzy o fryzjerstwie. Wymiana opon i wyważanie kół. Wpływ temperatury silnika na zużycie paliwa. Matematzcyne zagadki.  Szkoła s. 200, s.312,s.123. Warsztaty szkolne - hala mechaniczno - diagnostyczna. Pracownia fryzjerska. 8.20 - 12.00

 

SOBOTY OTWARTE
Data wydarzenia Nazwa wydarzenia Miejsce Godzina
10 marca 2018 r. Zabierzemy was w podróż po naszej szkole i pozwolimy poczuć wspaniałą atmosferę do nauki, poznawania świata i przyjaźni. Będziecie mieć okazję zobaczyć bogatą bazę dydaktyczką szkoły oraz porozmawiać z uczniami, którzy już wybrali nasza szkołę. W trakcie zwiedzania szkoły czeka na Was mnóstwo atracji:  konkursów, quizów i zagadek oraz nagrody. Szkoła, warsztaty szkolne. 9.00-14.00
21 kwietnia 2018 r. Odbędzie się Piknik Zawodowców w naszej Szkole.   W programie mnóstwo atrakcji :)  Szczegóły wkrótce na naszej stronie internetowej:  www.zsm2krakow.pl  Szkoła, warsztaty szkolne. 9.00-14.00