Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły składają podziękowania dla firmy ORBICO SALON PROFESIONAL za przeprowadzone w dniu 14 stycznia 2022 r. profesjonalne szkolenie fryzjerskie dla uczniów.

W części teoretycznej szkolenia omówiono tematy nowoczesnych technik koloryzacji włosów oraz doboru koloru do typu urody klienta. W części praktycznej uczniowie wykonywali projekty na modelkach. Projekty były także wcześniej opracowane z instruktorami firmy ORBICO SALON PROFESSIONAL - LONDA WELLA.Szkolenie zakończyło się rozdaniem dyplomów.

Pragniemy także podziękować firmie ORBICO SALON PROFESSIONAL za przekazanie sprzętu fryzjerskiego naszej szkole - suszarek ręcznych. Państwa postawa, chęć bezinteresownej pomocy budzą w nas ogromny szacunek i wdzięczność. Życzliwość Państwa przyczynia się do rozwoju zawodowego przyszłych młodych adeptów fryzjerstwa.
szkol1szkol2