Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 im. Kazimierza Górskiego organizuje konkurs plastyczny dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych z województwa małopolskiego pn. „Dziedzictwo Kazimierza Górskiego”. Prace należy składać do dnia 1 czerwca 2022 r. osobiście w Sekretariacie szkoły ZSM nr 2 (aleja gen. Jana Skrzyneckiego 12, 30-363 Kraków), w godzinach 9:00-14:30. Komisja wyłoni zwycięzców konkursu i przyzna nagrody:

  1. I miejsce,
  2. II miejsce,
  3. III miejsce,
  4. w uzasadnionym przypadku Komisja może przyznać wyróżnienie.

Ogłoszenie wyników konkursu wraz z prezentacją najlepszych prac nastąpi do dnia 24 czerwca 2022 roku na profilu Facebook Organizatora. Laureaci trzech pierwszych miejsc i ewentualnych wyróżnień otrzymają następujące nagrody:

  1. I miejsce – 600 zł oraz strzyżenie i modelowanie włosów wykonane przez naszych mistrzów fryzjerstwa, możliwość wykonania muralu na budynku ZSM nr 2
    w Krakowie,
  2. II, III miejsce – drobne nagrody rzeczowe oraz strzyżenie i modelowanie włosów wykonane przez naszych mistrzów fryzjerstwa,
  3. wyróżnienie – strzyżenie i modelowanie włosów wykonane przez naszych mistrzów fryzjerstwa.

Przed przystąpieniem do konkursu należy uważnie zapoznać się z Regulaminem.

Regulamin konkursu do pobrania poniżej:

Regulamin konkursu 

 

konkurs2konkurs1