28 kwietnia 2023 roku Maturzyści pożegnali się z Zespołem Szkół Mechanicznych nr 2 im. Kazimierza Górskiego w Krakowie!
W świetlicy szkolnej tegoroczni wyróżnieni absolwenci odebrali z rąk dyrekcji szkoły świadectwa finalizujące ich ciężką 4-letnią pracę oraz nagrody. Wśród nich byli m.in. Katarzyna Kołton, Jakub Bugaj, Sebastian Ponikiewicz, Julia Rządzik, Bartosz Bystrzycki.
- Jest to młodzież ucząca się na kierunkach - technik logistyk, technik usług fryzjerskich, technik pojazdów samochodowych w Technikum nr 16 oraz technik usług fryzjerskich, technik pojazdów samochodowych w Branżowej Szkole II stopnia nr 2. Dziękujemy także i gratulujemy wychowawcom klas maturalnych w Technikum nr 16: pani mgr Agacie Gawdzie, pani mgr Romanie Urbaniec, pani mgr Paulinie Świętach, pani mgr Izabeli Sagan i pani mgr Annie Hanczakowskiej - powiedział pan dyrektor ZSM nr 2 - mgr inż. Grzegorz Turek.
W trakcie zakończenia roku, którego głównym koordynatorem była pani mgr Krystyna Bigaj, swoje talenty zaprezentowali m.in. Karolina Piórkowska (wokal), Karolina Opalińska (wokal), Mikołaj Wicher (klarnet).
Wszystkim Maturzystom ŻYCZYMY POWODZENIA NA MATURACH i ZDOBYCIA 100%.
Zapraszamy do galerii Pożegnanie maturzystów 2023