Ślubowanie uczniów klas pierwszych – 12.10.2023 r.
12 października 2023 r. uczniowie klas pierwszych zostali pełnoprawnymi członkami Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2. Uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły w imieniu wszystkich zgromadzonych złożyli przedstawiciele klas pierwszych o godzinie 8.30: 1pt, 1pu, 1pe, 1pf, 1ap, 1kp, a o godzinie 11.00: 1pa, 1pb, 1pl, 1pm, 1bp, 1cp. Słowa ślubowania odczytały: Blanka Noga z klasy 1pu i Agnieszka Druzgała z klasy 1pl. Wychowawcy klas pierwszych otrzymali z rąk dyrekcji szkoły pamiątkowe akty ślubowania. Uroczystość prowadzili: Emilia Fundament z klasy 3pt i Dawid Szymański z klasy 5pl.
Za przebieg uroczystości odpowiedzialny był: Samorząd Uczniowski
z opiekunkami mgr Katarzyną Swałdek, mgr Katarzyną Gargulą i mgr Katarzyną Jakóbczyk. 
Po więcej zapraszamy do galerii: Ślubowanie klas pierwszych 2023 - galeria