Drodzy Przyjaciele,
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszych wyjątkowych Jasełkach 2023 oraz spotkaniu z niezwykłym gościem, Czesławem Mozilem. Wasza obecność sprawiła, że to spotkanie stało się jeszcze bardziej magiczne.
Jasełka, które zaprezentowali nasi młodzi artyści pod bacznym okiem opiekunek samorządu szkolnego - pani mgr Katarzyny Swałdek, pani mgr Katarzyny Garguli i pani mgr Katarzyny Jakóbczyk, były prawdziwym przejawem talentu i świątecznego ducha. Opowiedziana historia była wzruszająca, jak i inspirująca. A potem spotkanie z Czesławem Mozilem! Jego osobowość wniosła wyjątkową atmosferę, a duet Gabrysia Guzik (1pl) - Czesław Mozil z utworem "Co mi Panie dasz" to niezapomniane doświadczenie. Energia i pasja Czesława były zaraźliwe, a każdy z nas wyszedł z tego spotkania z uśmiechem na twarzy. Wywiad z Czesławem Mozilem poprowadził pan wicedyrektor dr inż. Grzegorz Gawłowski.
Chcielibyśmy podziękować Czesławowi za jego obecność i wszystkim uczestnikom za wspólne tworzenie tej świątecznej atmosfery. To były chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
Niech te świąteczne wspomnienia będą inspiracją do dzielenia się radością i miłością nie tylko w okresie Bożego Narodzenia, ale przez cały nadchodzący rok.
Wesołych Świąt!
P.S. Miała miejsce re-edycja na winylu jednej z najważniejszych płyt w historii Mystic Production - Czesław Śpiewa „Debiut”. Mamy nadzieję, że ten drobny upominek w formie gramofonu posłuży Ci Czesław Śpiewa do delektowania się "Maszynką do świerkania"!
Najlepsi z najlepszych:
Wokalistka i duet z Czesławem Mozilem:
Gabriela Guzik 1pl
Sprzęt i oprawa muzyczna:
Karol Kruczek 3pa
Klarnet: