,,Podniesienie kompetencji pedagogów i nauczycieli oraz edukowanie dzieci i młodzieży, jak mają chronić dane osobowe zarówno w realnym, jak i w cyfrowym świecie, to główne cele ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa” prowadzonego przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Program jest realizowany nieprzerwanie od 2009 r., co roku obejmowany patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki oraz Rzecznika Praw Dziecka. W roku szkolnym 2023/2024 bierzemy udział w 14. edycji Programu."

Szczegółowe informacje nt. prowadzonych w ramach Programu działań w naszej placówku będę aktualizowane na bieżąco.

"Jakie sztuczki sprawiają, że nasze działania w sieci zagrażają naszej prywatności" (prezentacja do pobrania).

#TwojedaneTwojasprawa

Logotyp TDTS

Logotyp

Wytyczne w sprawie znaku graficznego TDTS