Po wielu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wreszcie czas odpoczynku…
24 czerwca 2022 r. (piątek) odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkolnego i odśpiewania hymnu. Pan dyrektor mgr inż. Grzegorz Turek podsumował rok szkolny i wspólnie z wicedyrektorami szkoły panią mgr Magdaleną Wąsik, panem mgr inż. Grzegorzem Gawłowskim wręczyli świadectwa dla wyróżniających się uczniów, oraz inne nagrody tym, którzy swą pracą i zaangażowaniem na to zasłużyli. Wręczone zostały także nagrody za liczne konkursy, które odbyły się w całym roku szkolnym. Uroczystość prowadzili uczniowie: Dawid Szymański (kl.3pl) i Jakub Przepióra (kl.3pl).
Po przemówieniu przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Julii Rządzik (kl.3tl) złożono podziękowania dla całej społeczności szkolnej, a swoimi zdolnościami wokalnymi uczniowie: Karolina Piórkowska (kl.2bp) oraz Bagdaulet Shamilov (kl.1pm) wprowadzili nas w klimat wakacji. Wyświetlono film podsumowujący cały rok szkolny 2021/2022, który można oglądnąć na stronie fb samorządu uczniowskiego i szkoły.
Uroczystość zorganizował Samorząd Uczniowski.
Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!
zak1zak2zak3zak4