26 czerwca 2022 roku odbyła się Gala Finałowa prestiżowego konkursu Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022 - Polska Miss oraz Miss Województwa Małopolskiego 2022 - Polska Miss (Miss Województwa Małopolskiego), podczas której w jury konkursu zasiedli: dyrektor Grzegorz Turek, wicedyrektor Grzegorz Gawłowski oraz nauczyciel zawodu Jadwiga Miłek. Dyrekcja szkoły miała zaszczyt wybrać i przyznać nagrodę Miss Nastolatek Edukacji Województwa Małopolskiego oraz Miss Edukacji Województwa Małopolskiego.
 
? Miss Nastolatek Edukacji Województwa Małopolskiego 2022 – nr 19 Casandra Okeke | Kraków
? Miss Edukacji Województwa Małopolskiego 2022 – nr 4 Izabela Chaduli | Kraków
 
To dzięki współpracy z naszą szkołą, a w szczególności dzięki zaangażowaniu UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY pod opieką pani Jadwigi Miłek, finalistki podczas sesji zdjęciowej miały wspaniałe fryzury!
 
?Miss Województwa Małopolskiego 2022 – nr 39 Oliwia Petryna | Złoczew
?Miss m. Krakowa 2022 - nr 56 Klaudia Trajdos | Kraków
?Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022 – nr 3 Emilia Bilik | Jarosław
?Miss Nastolatek m. Krakowa 2022 – nr 28 Natalia Tworek | Rymanów-Zdrój