Dzień Edukacji Narodowej – 13.10.2022 r.
Dzień 14 października obchodzimy każdego roku bardzo wyjątkowo. To szczególna data dla każdego z nas. W tym dniu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie znany jako Dzień Nauczyciela. Wtedy to obdarowujemy naszych pedagogów kwiatami i składamy życzenia, dziękując za trud wychowania i wysiłek włożony w naszą edukację.
Z okazji tego święta w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia połączona z ślubowaniem klas pierwszych. Uroczystość prowadzili: Julia Rządzik z klasy 4Tl i Dawid Szymański z klasy 4pl.
Uczniowie klasy 1pt zaprezentowali pokaz mody nauczycielskiej ze sporą dawką humoru. Wszyscy bawili się doskonale.
Na zakończenie życzenia dla wszystkich pracowników szkoły złożył przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Dawid Szymański z klasy 4pl. Odzwierciedleniem życzeń i podziękowań było złożenie na ręce Dyrekcji koszy słodkości.
Akademię w całości zorganizował Samorząd Uczniowski.
Zdjęcia były wykonywane przez członka SU Jakuba Przepiórę z klasy 4pl. Oprawa muzyczna: Kamil Kluza (kl. 4pl), Kacper Biegański (kl. 4pa) oraz Kacper Skop (kl. 2pa) i Karol Kruczek (kl. 2pa).
Nad właściwym przebiegiem uroczystości czuwały: mgr Katarzyna Swałdek oraz mgr Katarzyna Gargula.
W celu zobaczenia gelerii zapraszamy na Dzień Edukacji Narodowej - galeria