"Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!"
Beverly Conklin
Z wielką radością i dumą informujemy, że w obecnym roku szkolnym certyfikat Krakowskiego nauczyciela z pasją, z rąk prezydenta Krakowa - Jacka Majchrowskiego, odebrał Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie mgr inż. Grzegorz Turek. Certyfikaty Nauczyciel z pasją przyznawane są przez Miasto Kraków od 2014 roku. Celem konkursu jest „poszukiwanie i wyróżnienie tych nauczycieli, którzy swoją pasją zawodową zarażają nie tylko swoich uczniów, ale też całe środowisko szkolne, a często również lokalne”. Z pełnym przekonaniem, określenie Nauczyciel z pasją możemy odnieść do Naszego Dyrektora, który z wielkim oddaniem i entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań.
Kolejnym powodem do dumy jest wyróżnienie Nagrodą Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej oraz sukcesy odnoszone w wychowaniu dzieci i młodzieży pedagog/ psycholog szkolnej mgr Małgorzaty Znosko. Mgr Małgorzata Znosko odebrała nagrodę z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa - Anny Korfel – Jasińskiej. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że zaangażowanie, pasja, pełne oddanie pracy i podopiecznym, empatia oraz nieskończone pokłady cierpliwości zostały docenione.
nagroda turek
nagroda znosko